Gwoli ścisłości – kilka słów od autorki

Witaj, Drogi Czytelniku!

Jestem Subtelna i to ja stworzyłam bloga, którego właśnie przeglądasz!
Włożyłam w niego całe swoje piętnastoletnie serce, wiele energii i ciężkiej pracy.

Polub siebie to miejsce w którym mam prawo i zaszczyt być sobą – delikatną, ciekawą świata, ambitną, pełną pasji, odrobinę szaloną, oryginalną, zakochaną w książkach, jazzie i waniliowej kawie z pianką blogerką z półtorarocznym stażem.

Chcę inspirować, fascynować, zdumiewać, wzruszać, skłaniać do przemyśleń, uświadamiać, uspokajać i realizować się.
Dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi zarówno prozaicznych, codziennych czynności, jak i Wielkich Spraw Które Nie Dają Mi Spokoju*.

Będę poruszać temat samoakceptacji, rozwoju osobistego, stylu życia, pielęgnowania pasji i wszystkich drobnostek, które mają cokolwiek wspólnego z psychologią ludzkiej natury – dziedziną niezmiernie intrygującą i zadziwiającą.

Będę pisać o wszystkim i o niczym, puszczać wodze fantazji, bujać w obłokach i marzyć o niebieskich migdałach – wszystko to czarno na białym, otwarcie, całkowicie publicznie.

Mam nadzieję, że dasz się wciągnąć do subtelnego, jakże wytwornego kręgu moich czytelników, że podzielisz się ze mną własnymi przemyśleniami, komentarzami, uwagami.

Każdy głos jest tutaj cenny! Razem budujemy społeczność, więc Twoje zdanie liczy się na równi z Jej, Jego i moim – zasada fifty – fifty, czyli sprawiedliwość przede wszystkim :).

A jeśli chcesz pogadać ze mną prywatnie, zaproponować współpracę, spisać pretensje, prośby, groźby czy wyrazy wdzięczności, napisz na:
polubsiebie@gmail.com
Autorka zrobi co w jej mocy, żebyś poczuł się na „Polub siebie” jak w domu!

* Jak na razie żadnej jeszcze nie poruszyłam, ale wszystko przede mną, prawda?
Mamy czas!

6 thoughts on “Gwoli ścisłości – kilka słów od autorki

    • Bardzo Ci dziękuję! 🙂 Musze przyznać, że bardzo niedawno otworzyłam się na ludzi po długim okresie bycia podejrzliwą i wrogą w stosunku do innych. Cieszę się, jeśli udało mi się zwalczyć w sobie lęk i powrócić do prawdziwej siebie! Nie ukrywam, że blog miał pewien udział w tej metamorfozie 😉 Mam nadzieję, że zostaniesz na „Polub siebie” na dłużej!

  1. Hej! Robisz coś zajebiście ważnego. Udowadniasz, że samoakceptacja może być fajna, a nie koniecznie narcystyczna. Wszyscy powinni siebie szanować i lubić, żeby też tak ich traktowali. Wieli szacun i gratulacje, tak trzymaj! :* 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s